meow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

meow

mūūū~
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Leaving doesn't seem so strange.

Go down 
AutoriusPranešimas
Amethyst
Devil's little sister
Amethyst


Posts : 341
Sausainiai : 3457154
Saulytės : 0
Join date : 2010-01-22
Age : 28

Leaving doesn't seem so strange. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Leaving doesn't seem so strange.   Leaving doesn't seem so strange. I_icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 11:13 pm

čia aš liesiu savo širdį.
Atgal į viršų Go down
Amethyst
Devil's little sister
Amethyst


Posts : 341
Sausainiai : 3457154
Saulytės : 0
Join date : 2010-01-22
Age : 28

Leaving doesn't seem so strange. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Leaving doesn't seem so strange.   Leaving doesn't seem so strange. I_icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 11:43 pm

2010-01-23

Nu ir diena šiandien. Automobilių, taip sakant. Pirma dieną mama išvarė į paštą atsiimt laiško, paskui į pardę būtų varius. Nes mes turėjom šiandien varyt pas senelius su likusia šeimos dalimi atšvęst jos gimtadienį. Aš namie likau. Po kiek laiko skambina man ji - mašina neužsiveda prie pašto. Paliko mašiną ten, ėjo į parduotuvę pėsčia. Gerai, kad viskas čia netoli. Po kokios valandos atvažiavo sesuo su sužadėtiniu, nes jie turėjo mus vežtis, kad mama galėtų pabaliavot. Pirmiausiai nuvažiavom pasiimt mamos mašinos. Pasirodo, akumuliatorius nusėdo. Truputį pakrovėm. Tada stūmėm - užkurt bandėm. Bergždžiai. Parvažiavom iki namų. Nuėjom pas kaimynus, paprašėm, kad užtrauktų mašiną. Marius su savo "kietai" patiuninguota mašina šiaip taip užtraukė, tai mama savo mašina pirma mūsų nuvažiavo namo. Ir gudrutė, užgesino variklį prie namų, nes turėjo su kaimynu mašinų vietom pasikeist. O mašina vėl neužsikūrė. Tai vėl kaimynas užtraukė. Pastatėm mašiną, viskas puiku, tik, kad sušalom. Nuvarėm pas senelius, pagėrėm. Važiuojam namo. O mašinos, su kuria atvažiavom viena iš priekinių padangų buvo labai minkšta, senelis su Robertu bandė pripūst, bet nepavyko. Nuvažiavom iki gatvės galo, kai padangai pasidarė visai amen. Bandė pakeist naują, bet nepavyko. Tiek sesė, tiek Robertas labai susinervino. O mama, mėgindama pataisyti nuotaiką, nesąmones kalbėjo. Bet niekam nepasidarė geriau - Rasa susinervinus kaip nežinau kas, aš sušalus, nes plonai apsirengus buvau, Robertas irgi susinervinęs, o dar jam dantį vėl gelt ėmė... Kadangi sesė viena negėrus, bet ji su neautomatine mašina važiuoti nemoka, tai išsikvietėm taksą ir namo parsigavom tik apie 10 valandą. Baisiai sušalau. Dar dabar neatšilau. Na, šiandien tiek.
Atgal į viršų Go down
 
Leaving doesn't seem so strange.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
meow :: Susipažinkime :: Atskira :: Dienoraštis-
Pereiti į: