meow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

meow

mūūū~
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Bananiukas

Go down 
AutoriusPranešimas
Kitsumi
I'm just freak bich, baby
Kitsumi


Posts : 621
Sausainiai : 234568540
Saulytės : 0
Join date : 2010-01-22

Bananiukas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bananiukas   Bananiukas I_icon_minitimePir. 01 25, 2010 11:15 pm

Daaaaaaaaaah kaip linksma kai visi manęs nepažysta xD
Soo pradėsiu nuo to jog esu crazy girl. Mano tikras vardas Benedikta bet draugai vadina tiesiog Bena or Benanas/benaniukas. Mano stiliūkas keistas.......... Galiu pasakyti kad buvau ir fyfa ir emo ir scene ir pankė ir skinė (bet plaukus tūrėjau čia aš apie elgesy xDD) soo dabar esu užsirakinus tarp jū visų dažniausiai nešioju ryškias aptemtas kelnes (kurias man siaurina mama nes mano kojos kaip du pagaliukai TT) raudonas or žalias dažniausiai. Kerzai, inkariukai, skeitčiūzaj kiti man ne batai xD. Aišku ten džempai maikės nothins spec dabar plaukai tūmpi ir ryžt TT nu buvo rudi bet nubluko ir tapo ryži nu dar pradžioj žali ir ect iš tikro esu totali blodėė. Karočia ft gal veliau parodysiū.
Turėjau tik vieną bachūra ir tai buvo tik būha meilė kuri netruko net savaitės xD Niekam aš nepatinkū T_T Esu žiauwriai iškrypus nu bet nesu prevė ir nelendū... Draugūū šiaip daaug turiu nors nete jū daugiau xD nžnau ką net pasakot.... make my likes dislikes?... boriiing...
Kaip mano draugai sako dažniausiai pagal bendravima esu kaip buha 17mete, but aš tik buha 14 (dar nea bet greit būsiu xD) turiu chebrytę ūžūpofkey dar ten daaug gerų dėdžiū ir tetų benamių kurie perka viską ko neparduoda nepilnamečiams xDD...
Nu neveikia smegenos man klauskit ką norit sužinot >.>
Atgal į viršų Go down
 
Bananiukas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
meow :: Susipažinkime :: Atskira :: Aprašymai-
Pereiti į: