meow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

meow

mūūū~
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Stelūūkas.~

Go down 
AutoriusPranešimas
Ai.
Some words may hide others,
Ai.


Posts : 122
Sausainiai : 34568038
Saulytės : 900
Join date : 2010-01-26
Age : 27
Location : Naujasis Las Vegas ^^

Stelūūkas.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stelūūkas.~   Stelūūkas.~ I_icon_minitimeTr. 01 27, 2010 11:45 am

Labas.

Aš Stela, kitaip Berželis, morka vampyrė, lėlė išdavikė, siemkė o nuo vakar dar ir knysliukas. Kituose forumuose mane rasit kaip Astro., Sell., Selly., Stelutea.
Bet tai nepanašu į savęs aprašymą ką parašiua tenai viršuj. Nelabai moku aprašyt save. Sunkus dalykas. Žinot, kapstykis dar po savo elgesį, apibūdink jį. Ah...
Na, pvz.: eina Stela gatve, geria iš sarbonkės limonadą, bvalgo snikers dainuoja ir verkia dar kartu. Taip, buvo toks periodas kai aš tai dariau, tada pas mane buvo galima rasti itin daug snikers popieriukų. To periodo nenoriu prisiminti, įpač, kad jis nebuvo taip jau seniai.
Arba dabar:
Mokykloje penktadienis. Lipu laiptais su klasioke, ir nei iš šio nei iš to užplaukia man pastaugti. "PENKTADIENIS!". Na, arba pradedu garsiai dainuoti, arb ašeip šaukiu. Pavekldėtas iš gimdyytojos balselis, ką padaysiu.
Bet kartais būnu rami, tylinti. Žinot, tos kelios smegeninės prašviesėjimo akimirkos.
Esu šiek tiek pesimistė. Šiek tiek kvaila, šiektiek naivi. Bet kad ir koks keistas pasirodytų jums faktas kad toks žmogus kaip aš, mėgsta Šekspyrą. Ne, aš neturiu nei knygų, nei skaičius pjesių ei dar ko. Tik kaikurire žodžiai... Gražu. Miela. Skaudu. Tikra.
Aš ir pati rašau. Pradėjau naują story. Manlyg ketvirtoji. Viena iš jų nepabaigta. Na žinoma, kaip pabaigsi savo gyvenimo istoriją, juk ji dar nesibaigė.
Mano aprašymas jau kažkiek panašėja į dienoraštį, tad prieisiu prie tų dalykų ką mėgstu, ko ne, nes kitaip bus neišvengiama mano minčių banga. Patikėkit, ne past linksmiausiaa ar mieliausias skaitalas.

Mėgstu:
*Spagetti, picą, kebabą, sultis, salotas.
*Kompiuterį, telefoną ir visą elektroniką.
*Muziką. Nors tiksliau aš ją myliu.
*Šokti, dainuoti, rėkti, tylėti.
*Bnedrauti, svajoti gauruotom svajonėm, tom neįgivendinamom... Damn, prasideda.
*Būt su draugais, na tokių neperdaugiausia.
*Miegutis...
*Miegutis...
*Miegūūtis.

Nemėgstu:

*pasikėlusių žmonių, kaip mano klasiokai ir klasiokės. Džiaugiuosi kad pasiunčiau toli toli.
*tū diotų kurie žudo neklatus gyvunėlius. Green peace, pets peace.!
* ir t.t.

Faktai, taip, faktai.:
*kažkada pasiklydau Čili picos tualete.
*Be cenzūros. *pyp*
*miegutis, miegutis, miegutis...
*facebook <3
*ir. t.t.


Nu žodžiu, kyla klausimų sakykit xD


P.S. Gyvenu Alytuj, Mna 13, birželio 2 gimtadienis.
Atgal į viršų Go down
http://www.vmok.ten.lt
 
Stelūūkas.~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
meow :: Susipažinkime :: Atskira :: Aprašymai-
Pereiti į: