meow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

meow

mūūū~
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Miss Amethyst

Go down 
AutoriusPranešimas
Amethyst
Devil's little sister
Amethyst


Posts : 341
Sausainiai : 3457154
Saulytės : 0
Join date : 2010-01-22
Age : 28

Miss Amethyst Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miss Amethyst   Miss Amethyst I_icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 7:01 pm

Na ką, vertėtų ir man save aprašyti...
Taigi, mano tikrasis vardas Eglė. Kai kurie iš jūsų mane gali pažinoti. Man 14, nors dar mėnesį po gimtadienio, man atrodė, kad vis dar esu 13-os xD Kitaip nei jūs, aš neklausau japoniškosios muzikos. Šeimoj esu jauniausia, rudenį antrą kartą tapsiu tetule <3 Mėgstu leisti laiką su draugais, jeigu esu geros nuotaikos, jei prastos - tiesiog dievinu vienatvę. Tada man geriau išsisiusti vienai - kam kitiems gadint nuotaiką. Realybėje esu linksma, gal kiek drovi. Kadangi mano horoskopas liūtas, turėtumėt suprasti kokia aš.
Aš mėgstu/dievinu:
-kavą,
-šokoladą,
-Johnny Depp'ą,
- roką (Aerosmith, Guns N' Roses...)
- vienintelę Nu metal/Alternative metal grupę KoRn. (čia dar galima vardint ir vardint mėgstamus dalykus)

Nors nemėgstu popso, mane labai sukrėtė Michael Jackson'o mirtis. Nekenčiu daugumos savo klasiokų, todėl klasėj dažnai jaučiuosi kaip ateivė, nes domiuosi kitais dalykais nei jie.

Galėtų būti aprašymas ir išsamesnis, bet kažkaip nesirašo man. Snukį mano, kurio aš nekenčiu, pamatyt galite facebook'e. Čiao~
Atgal į viršų Go down
 
Miss Amethyst
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Amethyst'a
» Amethyst's fam.
» Amethyst. This bitch is going to shoot you.
» Amethyst's walkie-talkie

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
meow :: Susipažinkime :: Atskira :: Aprašymai-
Pereiti į: