meow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

meow

mūūū~
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Keiko dienorastis

Go down 
AutoriusPranešimas
Korry
Russian Raulet
Korry


Posts : 441
Sausainiai : 3457248
Saulytės : 0
Join date : 2010-01-22

Keiko dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Keiko dienorastis   Keiko dienorastis I_icon_minitimePen. 01 22, 2010 3:19 pm

Korry ~ (KEIKO)
Atgal į viršų Go down
Korry
Russian Raulet
Korry


Posts : 441
Sausainiai : 3457248
Saulytės : 0
Join date : 2010-01-22

Keiko dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keiko dienorastis   Keiko dienorastis I_icon_minitimeKv. 01 28, 2010 5:15 pm

2010.01.28

Šiandien buvo keista diena... Apsirengiau paprastai šiek tiek priminiau Gote. Visi antradieni buvo išgyrė kaip sexovai atrodau o ta diena buvau apsirengus kaip fyfa... taigi tada vienam mano klasiokui labai nepatiko pasake kad atrodau negražiai, kaip nesavo kune. O kai atėjau Gotiškai jis visa diena ėjo ir sake kaip šiandien gražei atrodau. vien del to kad mums buvo generaline repeticija mokytoja labai užpyko ir sake kad mus tikrai išmes... nors pati žino, kad aš ten geriausia šokeja... Kaip gerai kad musu muzikos mokytojas yra labai geras jis ir dare ta vaidinima kuri turesim vaiinti. pasake kad nueis ir su šokiu mokytoja pasikalbės... kas as galiu daryti kad man generalin? kita savaite jau reiks pasirodyt o jinai čia užsived del kažkokio šokio kurį šoksim gal tik pavasari <.< Anyways I love you guys.

P!~!
Atgal į viršų Go down
Korry
Russian Raulet
Korry


Posts : 441
Sausainiai : 3457248
Saulytės : 0
Join date : 2010-01-22

Keiko dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keiko dienorastis   Keiko dienorastis I_icon_minitimeSk. 01 31, 2010 6:10 pm

2010.01.31

Vakar manęs vos neišvežė į ligoninę... Taip nenorėjau ten važiuot tai bandžiau iš visų jėgų pasveikt... O šiandien buvo tokios geros akimirkos taigi:
Sėdžiu virtuvei valgau. Mano plaukai po dušo visi garbanoti, apsirengus kaip butu keista moteriškai. Mama į mane pasižiūri ir sako:
- O Kamilė kokia moteriška.
Aš atsiraugėjau mamos išraiška *O.o*
Po to sėdžiu kambary įsijungus Zwei vieną dainą. Mama ateina ir sako:
-O Kamilė pagaliau popso klausais.
Pasijungia metalo daina.
- Ech tu niekada nepasikeisi...

P!~!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Keiko dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keiko dienorastis   Keiko dienorastis I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Keiko dienorastis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Emiuz'o dienoraštis :3
» Keiko :* P!~!
» Keiko :* P!~!
» Keiko P!~!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
meow :: Susipažinkime :: Atskira :: Dienoraštis-
Pereiti į: